< Tilbage
 

Find din tagnørd

Kuno Nygaard

Tagdækkermester

21 42 19 33

21 42 19 33

kuno@kn-tag.dk

Læs mere om Kuno
Kuno Nygaard Tagdækkermester

Peter Gregersen

Entreprisechef

40 64 52 16

40 64 52 16

peter@kn-tag.dk

Læs mere om Peter
Peter Gregersen Entreprisechef

Lars Vilsbøll

Konsulent

30 97 39 33

30 97 39 33

lars@kn-tag.dk

Læs mere om Lars
Lars Vilsbøll Konsulent

Erik Dahl Nygaard

Konsulent

40 84 17 79

40 84 17 79

erik@kn-tag.dk

Læs mere om Erik
Erik Dahl Nygaard Konsulent

Ricky Linnebjerg

Beregner

40 64 52 61

40 64 52 61

ricky@kn-tag.dk

Læs mere om Ricky
Ricky Linnebjerg Beregner

Jan Gade

Projektleder

20 20 67 37

20 20 67 37

jan@kn-tag.dk

Læs mere om Jan
Jan Gade Projektleder

Klaus B. Jensen

Blikkenslager

21 24 39 99

21 24 39 99

blik@kn-tag.dk

Læs mere om Klaus
Klaus B. Jensen Blikkenslager

Anja Bagger Jørgensen

Indkøbsassistent

97 86 17 33

97 86 17 33

anja@kn-tag.dk

Læs mere om Anja
Anja Bagger Jørgensen Indkøbsassistent

Maja Noermark Stefensen

Regnskabschef

26 14 58 57

26 14 58 57

maja@kn-tag.dk

Læs mere om Maja
Maja Noermark Stefensen Regnskabschef

Kaare Landy Nygaard

Teknisk konsulent

51 51 79 51

51 51 79 51

kaare@kn-tag.dk

Læs mere om Kaare
Kaare Landy Nygaard Teknisk konsulent

Kaj Nygaard

Bestyrelsesformand

Læs mere om Kaj
Kaj Nygaard Bestyrelsesformand

Knora

PR-medarbejder

#knora

#knora

Læs mere om Knora
Knora PR-medarbejder

Nanna Glad

Marketingansvarlig

40 16 19 33

40 16 19 33

nanna@kn-tag.dk

Læs mere om Nanna
Nanna Glad Marketingansvarlig

Kontaktinformation

KN Tagdækning A/S
Kirstensvej 2  |  Humlum  |  7600 Struer
T 97 86 17 33  |  F 97 86 12 05

post@kn-tag.dk
Fakturaer sendes som PDF til faktura@kn-tag.dk
Forsikret ved Codan

CVR 10562546
Bank: Nordea Herning
Konto-nr.: 9617 0567 3741 14

 

Seneste posts  

Unresponsive facebook API. Please try later
Alternative text for bottom picture